لیست محصولات این تولید کننده ابارا

 تولید کننده انواع پمپ های خانگی، سیرکولاتور، طبقاتی، کف کش، لجن کش، سانتریفیوژ، زمینی 

محصولات پمپ ابارا 


محصولات پمپ ابارا به چند قسمت تقسیم می شوند که شامل پمپ ابارا خانگی، پمپ ابارا صنعتی، شناور پمپ ابارا ، لجنکش پمپ ابارا و کفکش پمپ ابارا تقسیم میشوند. پمپ ابارا از هر نوعی که باشد همواره به دنبال ارائه بهترین کیفیت می باشد و ایران ابارا ارائه دهنده انواع محصولات پمپ ابارا می باشد بطور کلی الکترو پمپ سانتریفیوژ ابارا از جنس چدن و یا استیل می باشد که به صورت تکی یا به صورت بوستر استفاده می شود. الکترو پمپ سانتریفیوژ ابارا که از جنس چدن می باشند بیشترین مصرف را در مصارف خانگی و جاهایی که مایع حاوی اسید و خورندگی نباشد استفاده میشوند. و الکترو پمپ سانتریفیوژ که از جنس استیل هستند به دلیل استفاده از استیل ضد زنگ بیشترین مصرف را در مصارف صنعتی و جاهایی که احتمال خورندگی وجود دارد و همچنین صنایع داروئی بکار می رود.
الکترو پمپ سیرکولاتور ابارا یا به عبارتی الکترو پمپ ابارا خطی که برای انتقال مایع و در بین مسیر لوله بکار میرود و در سیستم آب رسانی موتور خونه ها و سیستم های گرمایش بکار می رود.
شناور ابارا که برای استفاده در چاه ها و کشیدن آب از درون چاه استفاده می شود و همچنین کفکش پمپ ابارا نیز به همین منظور استفاده می شود منتها در مورد کفکش پمپ ابارا باید به این مسئله اشاره کرد که در انتهای چاه قرار میگیرد ولی شناور در چاه به صورت معلق قرار می گیرد.پمپ ابارا Ebara یک شرکت صنعتی مستقر در توکیو ، ژاپن است. در سال 1912 پایه گذاری  و در سال 1920  تاسیس گردید. عمده فعالیت شرکت طراحی، تولید و حفظ عملکرد زیرساخت ها و ماشین آلات صنعتی است. این شرکت مالک شرکت الیوت در ایالات متحده است. شرکت ابارا دارای سه بخش اصلی تجاری است، شرکت سیستم های سیال و ماشین آلات، شرکت ماشین آلات ابزار دقیق و شرکت مهندسی محیط زیست.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف