لیست محصولات این تولید کننده اولیومک

 اولیومک – Oleo-Mac یک شرکت ایتالیایی است که در سال 1972، با هدف مطرح شدن بعنوان یکی از اصلی ترین نقش آفرینان، در موضوع تامین و حفاظت محیط سبز در قاره اروپا، تاسیس شد. از ابتدای شکل گیری این شرکت، بنیان‌گذاران آن در نظر داشته و دارند که، با ارائه راهکارهای مناسب و خدمت‌رسانی طراز اول، متضمن آسایش خیال، راحتی عملکرد و کارائی لازم برای تمامی مشتریان حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای خود، در سطح جهانی باشند.

 اولیو مک – Oleo-Mac یک شرکت ایتالیایی است که در سال 1972، با هدف مطرح شدن بعنوان یکی از اصلی ترین نقش آفرینان، در موضوع تامین و حفاظت محیط سبز در قاره اروپا، تاسیس شد. از ابتدای شکل گیری این شرکت، بنیان‌گذاران آن در نظر داشته و دارند که، با ارائه راهکارهای مناسب و خدمت‌رسانی طراز اول، متضمن آسایش خیال، راحتی عملکرد و کارائی لازم برای تمامی مشتریان حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای خود، در سطح جهانی باشند.

بعد‌ها کمپانی اولیومک که بیشتر با اره زنجیری‌هایش شناخته میشد، با کمپانی دیگری بنام افکو - Efco که رنج داسهای علفتراش-اش معروف بود، با یکدیگر ادغام شده، و در سال 1992 گروه "ایماک – EMAK" شکل گرفت.
در سال 1995 شرکت "ایماک" اقدام به ساخت کارخانه ای در شمال ایتالیا نمود و با نگاه ویژه ای به بخش تحقیق و توسعه، سعی کرد در جهت بهینه سازی بیشتر و رقابتی تر کردن محصولات خود گام بردارد.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف