رنگ و چسب و مواد شیمیایی
رنگ و چسب و مواد شیمیایی

چسب صنعتی

سازندگان چسب کارهای مختلفی انجام داده‌اند تا قدرت چسبندگی بالا را تضمین کنند.

به مرور زمان چسب‌هایی که مقاومت کافی و چسبندگی کافی را نداشته‌اند از بازار رقابت حذف شدند و تنها چسب‌هایی باقی‌ ماندند که اطمینان خریدار را به معنای واقعی جلب کردند. اکثر چسب‌های همه‌کاره، چسب قطره‌ای، چسب چوب، چسب کاشی که موجود در بازار برای هدف مشخص شده بسیار قوی بودند اما هیچ چسبی وجود ندارد که توانایی چسباند همه‌چیز را داشته باشد.


انواع چسب برای مصارف و کاربردهای مختلف

مدل‌های مختلفی از چسب امروزه تولید می‌‌شود که برای مصارف مختلف طراحی شده‌اند برای مثال، چسب برق که چسب نواری با قابلیت کشسانی است و در تمام کارهای فنی استفاده دارد و همیشه در جعبه ابزار وجود دارد. چسب شیشه و آکواریوم که تیوپ‌‌های بزرگ دارد و به عنوان درزگیر یا چسباندن 2 شیشه به هم کاربرد دارد و ضد آب است.

چسب سرامیک، کاشی و چینی که بسیار محکم است و پس از خشک شدن بافتی شبیه مصالح ساختمانی دارد و می‌توان ظروف چینی، سرویس بهداشتی و کاشی و سرامیک شکسته را با آن تعمیر کرد. چسب فلز که شامل چسب‌های تعمیراتی هم می‌شود و بسیار مقاوم است. چسب چرم و چسب پارچه برای فیکس کردن پارچه‌ها روی هم کاربرد دارد که به بافت الیاف پارچه و چرم آسیب نمی‌رساند. چسب لوله‌کشی (چسب پی وی سی) که معمولا در قالب اسپری و نوارچسب‌های پن هستن نیز کاملا ضدآب و محکم هستند و می‌‌توانند جلوی نشت و ترکیدگی لوله را تا مدتی طولانی بگیرند. چسب بسته‌بندی که بسیار پر استفاده است، مانند چسب‌های شیشه‌ای پهن که معمولا از پلاستیک بی‌رنگ هستند و در همه جا پیدا می‌شوند و در آخر چسب کاغذ و مقوا که به عنوان بخشی از لوازم تحریر و لوازم اداری همیشه دم دست هستند.


راهنمای خرید چسب

اگر به دنبال چسب خاصی هستید که مثلا بسیار محکم باشد اما به پلاستیک آسیب نرساند

یا اگر یک بسته چسب نواری یا چسب مایع می‌خواهید، فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا بهترین و محکم‌ترن چسب‌ها را از برندهای معروف مثل رازی (Razi) اوهو (UHU)، ایران چسب و غیره برای فروش اینترنتی عرضه می‌کند و شما می‌توانید خیلی راحت چسب‌هایی که نیاز دارید از خاجیکالا سفارش دهید.
 

رنگ و چسب و مواد شیمیایی 36 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

لیست مقایسه محصولات

انصراف