بهداشتی خانگی
چینی آلات و شیر آلات
ملزومات بهداشتی ساختمانی شامل انواع شیرآلات ساختمانی،روشویی های پایه دار و کابینتی،انواع کاسه توالت،توالت فرنگی،فلاش تانک،انواع وان،جکوزی،کابین دوش،جت های شاوری،پارتیشن،اسپری های خوشبوکننده،انواع آکسسوری سرویس بهداشتی، چراغ بالا آینه،توان سازان،سیفون ها، مکانیزم فرنگی، جامایع چسبی،دستگاه خوشبوکننده، بند رخت،پادری،ترازو،قطعات جانبی شیرآلات،باربیکیو،چادرمسافرتی،تصفیه آب

با داشتن فضای کم هم می توان از قفسه بندی و دکور بندی شیک بهره برد به طوری که از عرض و طول فضا درست استفاده کنید به طوری که اگر طول حمام و دستشویی شما زیاد است با داشتن فرو رفتگی هایی درون دیوار برای تزیین و اگر عرض فضای شما بیشتر است قفسه بندی ها بر روی دیوار عریض تر به طور واضح بهره ببرید.
یک سینک کناری نصب کنید. در مطالب قبلی ۱۰ سینک و روشویی شیک برای سرویس بهداشتی و حمام را به شما پیشنهاد دادیم اما در حمام های کوچک گاهی حتی یک سینک پایه‌دار باعث ایجاد مانع در حمام می شود. در این حالت استفاده از یک سینک در کنار توالت بهتر از یک سینک در کنار دوش است زیرا اگر سینک کنار دوش باشد هنگام باز و بسته‌کردن در حمام رفت‌وآمد به راحتی انجام نمی شود.
از یک پرده در فضای دوش‌گرفتن استفاده کنید. استفاده از پرده مناسب‌تر از یک در است چراکه پرده کنار می رود ولی در باز و بسته می شود و این مسئله در یک فضای کوچک بسیار مهم است. وان‌های مناسب فضاهای کوچک نیز در بازار موجود هستند که طول آن‌ها 1.5 متر است.
آینه را بر روی دیوار نصب کنید. چگونه از آینه ها در دکوراسیون داخلی استفاده کنیم؟ علاوه‌بر این‌که آینه به بزرگ‌تر به نظر رسیدن حمام کمک می کند، نوع دیواری آن فضای بیش‌تری را در اختیار شما قرار می دهد.
از آینه دور گرد استفاده کنید. وسایل تیز و برنده در فضاهای کوچک بسیار خطرناک هستند. اگر گوشه‌های آینه حمام شما تیز هستند از قاب هایی  صیقل داده شده  استفاده کنید. هم‌چنین روشویی گرد در یک فضای مربعی جلوه  زیبایی به فضا بخشیده است.
پیش‌خان را تا بالای توالت ادامه دهید. چیدمانی که در این عکس می بینید می تواند با سنگ یا چوب انجام شود. پیش‌خان امتدادیافته فضای خوبی برای قراردادن چند وسیله در حمام فراهم می کند. در این چیدمان توالت خیلی به چشم نمی آید و ظاهر حمام تمیز و پاکیزه است.

از طرح های بزرگ استفاده کنید. طرح های بزرگ همان‌طور که در عکس می بینید باعث فریب چشم می شوند و ظاهر حمام را بزرگ‌تر نشان می دهند.

از در، در قسمت دوش‌گرفتن استفاده نکنید. اگر عرض حمام شما 1.5 متر است بی شک فقط برای یک توالت و یک وان کوچک جا دارد. پس در چنین حمام کوچکی به جای استفاده از در از یک صفحه شیشه‌ای در قسمت دوش‌گرفتن استفاده کنید تا هم آبی به بیرون نریزد و هم آزادی عمل بیشتری داشته باشید.
آینه را گسترش دهید. در فضاهای کوچک استفاده از یک آینه سرتاسری به جای یک آینه کوچک باعث می شود تا دو نفر بتوانند هم‌زمان آن استفاده کنند. در فضاهای کوچک از هر سانتی متر باید استفاده کرد.
جاحوله‌ای را بر روی در قرار دهید. کجا می توانم حوله‌ها را قرار دهم؟ وقتی فضای شما بسیار کوچک است، نصب‌کردن جاحوله‌ای بر روی در، حوله‌ها را در دسترس شما قرار می دهد. البته به بیش از یک حوله در حمام نیاز است، به همین دلیل چند حوله را در کمدها نگه دارید و یکی از آن‌ها را در نزدیکی خود بگذارید.
یک سینک باریک نصب کنید. ظاهر باریک و زیبای این نوع سینک‌ها در فضاهای کوچک بسیار پرکاربرد است. سینک‌های باریک نیم‌رخ کوچکی دارند. وقتی بر روی دیوار نصب می شوند فضای پایین آن‌ها تا کف آزاد می شود و از این فضا می توان استفاده‌های خوبی کرد.
از یک آینه دردار استفاده کنید. انتخاب آینه دردار انتخاب هوش‌مندانه‌ای است. در فضاهای کوچک بیش‌ترین استفاده را از فضاهای موجود بکنید. آینه‌های دردار در داخل خود قفسه‌هایی دارند که  فضای اضافی برای قرار دادن وسایل مختلف فراهم می کند.
شیرهای آب را بر روی دیوار نصب کنید. نصب شیرهای آب بر روی دیوار استفاده از سینک‌‌ها یا آینه‌های باریک را ممکن می کند و فضای خوبی در اختیار شما قرار می دهد. از نصب این شیرها در یک چیدمان سنتی نترسید. این نوع شیرها در هر نوع طراحی ای زیبا به نظر می رسند. 

بهداشتی خانگی 150 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

لیست مقایسه محصولات

انصراف