دسته بندی کالاها
دسته بندی
دربـــــاره مـــــا

فروشگاه خاجی بازار بزرگ ابزار و لوازم ساختمانی

فروشگاه بزرگ خاجی با نیم قرن سابقه یکی از معتبرترین بنگاه‌های اقتصادی در یک مجموعه 20 هزار متری می‌باشد. که با ایجاد یک نمایشگاه دائمی ابزار، لوازم ساختمانی، تأسیسات و لوازم خانگی به ابعاد  5 هزارمتر به عنوان یک برند معروف در منطقه غرب استان تهران (شهر تهران، شهر قدس، شهریار، اندیشه، ملارد، صفادشت و…)شناخته می‌شود.

ارزش ها (Values)

ارج نهادن به علایق و خواسته مشتری، رعایت حقوق و حفظ شأن مشتری و توجه به کرامت انسانی

قانون‌گرایی، منطبق بر قانون حمایت از حقوق مصرف کننده

همسوسازی و هماهنگی میان اهداف شرکت و اهداف شخصی کارکنان در ایجاد تعادل بین کار و زندگی شخصی جهت رضایتمندی کارکنان، حفظ و ارتقاء شأن ایشان به عنوان سرمایه‌های فروشگاه

تعامل با تولیدکنندگان داخلی و اولویت در ارائه کالا ایرانی

افزایش یادگیری، خلاقیت، نوآوری، کار گروهی و مشارکت جمعی

ماموریت (Mission)

رفع مایحتاج مشتریان جهت تامین صفر تا صد لوازم خانگی، ابزار و لوازم ساختمانی در منطقه غرب استان تهران، حمایت از کالای ایرانی، حذف واسطه‌ها و در نهایت قیمت‌ مناسب، استفاده از نیروی‌های متخصص و مجرّب، استراتژی تعامل و رضایتمندی مشتری، پیگیری انتقادات و پیشنهادات مشتریان.

چشم انداز (Vision)

گسترش فروشگاه با افزایش، تولید و تامین محصولات متنوع و با کیفیت، گسترش فروشگاه اینترنتی جهت ارائه خدمات به سایر هم‌وطنان، افزایش اشتغال‌زایی، افزایش مهارت و دانش کارکنان جهت ارائه خدمات حرفه‌ای و با کیفیت، ایجاد یک بخش تفریحی جهت رفاه حال مشتریان، تمرکز بیش از پیش جهت افزایش رضایتمندی مشتری.

خط مشی (Policy)

مدیریت مجموعه خاجی با ایجاد یک مجموعه حرفه‌ای، فروشگاهی پیشرفته را دایر نموده است که دارای استاندارد‌های روز دنیا می‌باشد و با گردآوری اطلاعات در خصوص نیاز مشتریان اقدام به تامین متنوع کالاهای با کیفیت و قیمت مناسب نموده است. و همچنین این مجموعه با برنامه‌ای منظم و هدفمند و ارائه مشاوره و خدمات عادلانه و منصفانه توسط پرسنل متخصص مجموعه به مشتریان گرامی سعی در جلب رضایتمندی مشتری دارد.


ارتباط با ما
آدرس: جاده شهریار به ملارد،بعد از شهرک جعفریه،فروشگاه خاجی
تلفن: 02165411112
موبایل: 09127288106
تماس با ما